newsletter program pre stálych zákazníkov

Ceny viazané na heslo
Prihlásenie sa
Odhlásenie sa
Noci


1st Izba

Dospelí:
Deti:
Počet izieb: 


DANUBIUS BEST PRICE GUARANTEE

Ak si rezervujete izbu u Danubius Hotels Group, môžete si byť istí, že dostanete najvýhodnejšie verejne dostupné ceny izieb.  Ak do 24 hodín od rezervácie nájdete inde nižšiu cenu, potom k nej našu cenu upravíme a okrem toho poskytneme zľavu 30 EUR, ktorú môžete  použiť na jedlá/nápoje a iné služby hotelapočas svojho pobytu v hotely,
podľa obsahu Všeobecných zmluvných podmienok.

Pre odoslanie požiadavky vyplňte online formulár! Požiadavku musíte odoslať najneskôr 48 hodín pred normálnou dobou prihlásenia sa.


všeobecné zmluvné podmienky formulár požiadavky faq

Typy a programy

Dejiny na každom kroku
Spoznajte pamiatky z rímskej doby, bohato zdobené gotické kostoly, široké bulváre a farebnými motívmi zdobené secesné paláce.
Miesta, ktoré sa nedajú vynechať: Najväčší parlament a najväčšia synagóga v Európe, budínska hradná štvrť s kráľovským palácom, Matyášov chrám, panoráma Dunaja, bulvár Andrássy a Nagykörút, zapísané do Zoznamu svetového dedičstva UNESCO.

Liečivé kúpele v Budapešti
Vyberte si hlavné mesto kúpeľov, ako miesto bolesti uľavujúceho oddychu v meste. V hlavnom meste a v jeho okolí z hĺbky vyviera 80 prírodných termálnych prameňov, ktoré napájajú približne tucet kúpeľov, bohatých na minerálne látky. Hýčkajte sa teplým kúpeľom a využite liečivú silu vody, ktorá prinesie úľavu pri mnohých zdravotných problémoch - od športových zranení až po kožné choroby.

Gastronómia, zábava a festivaly
Budapešť, s bohatou kultúrou, plná energie, ponúka vynikajúce kulinárske zážitky, možnosti na nákupy aj zábavu... V hlavnom meste si môžete vybrať z veľkého počtu reštaurácií, ponúkajúcich majstrovské diela medzinárodnej kuchyne. Ochutnajte špeciality reštaurácie Gundel, ktorá kuchárske umenie rozvinula až do dokonalosti. Oboznámte sa s atmosférou budapeštianskych kaviarní, pripomínajúcich eleganciu minulého storočia, ktoré predvedú ukážku kaviarenskej kultúry dnešných dní.
Pokiaľ túžite po kultúre, navštívte mesto počas Jarného alebo Jesenného festivalu, a vyberte si z toho najlepšieho, čo ponúka klasická a ľudová hudba. Pripojte sa k divákom popredných hudobných a tanečných predstavení na rôznych miestach v meste, napríklad v historickej Štátnej opere. Pricestujte do Budapešti na jeseň a zúčastnite sa každoročného Medzinárodného festivalu vína a šampanského.
Navštívte niekoľko z 200 úchvatných múzeí a galérií, obdivujte napríklad majstrovské maliarske diela v Múzeu výtvarných umení (Szépművészeti Múzeum) alebo interaktívnu výstavu v Paláci zázrakov (Csodák Palotája).

Neoľutujete, ak vyskúšate...

 • Zúčastnite sa výletnej plavby loďou a nechajte sa unášať čarovnou panorámou Dunaja
 • Pozrite si toto veľkolepé mesto aj z vtáčej perspektívy, počas príjemnej prehliadky z balóna.
 • Pozrite si večerné predstavenie v historickej Maďarskej štátnej opere.
 • Pokochajte sa výhľadom na mesto z okružnej rozhľadne v Bazilike.
 • Spoznajte mesto počas prehliadky z autobusu s otverenou strechou.
 • Splňte svoj detský sen a riaďte parnú lokomotívu v Maďarskom železničnom historickom parku.
 • Holdujte kulinárskym pôžitkom - vyskúšajte nedeľný brunch so zľavou v reštaurácii Gundel,  najelegantnejšej reštaurácii krajiny.
 • Na jeseň navštívte v Budapešti Medzinárodný festival vína a šampanského, kde sa milovníkom vína naskytá vynikajúca možnosť ochutnať svoj obľúbený nápoj.

Viete, že:

 • hradná štvrť, breh Dunaja a bulvár Andrássy boli oficiálne zapísané do Zoznamu svetového dedičstva UNESCO?
 • prvá dráha budapeštianskeho metra bola postavená v roku 1896. a je to tak prvá podzemná dráha na európskom kontinente?
 • pod Budínskym hradom sa nachádza rozsiahly jaskynný labyrint, ktorý bol v minulosti používaný ako vínna pivnica a ako úkryt?
 • železničnú stanicu Nyugati pályaudvar (otvorená bola v roku 1877) postavila slávna firma Eiffel?
 • synagóga na ulici Dohány utca je druhá najväčšia synagóga na svete?
Danubius Hotels Group
Google+ Youtube Twitter Flickr Instagram
Naposledy
prehliadané
 
X